Tekmovanje je potekalo na OŠ Center Novo mesto. Naloge so bile "pošastno" težke, na težko pričakovane rezultate smo čakali kar dolgo.

Zlato državno priznanje so osvojili:

ELA PETAN, 8. B

MATIC KINK, 8. A

LAMIJA KURSPAHIĆ, 5. A

Srebrno državno priznanje so osvojili:

ŽIGA KINK, ANEJ ERJAVŠEK, KLARA PŠENIČNIK iz 1.r

NINA LAKNER, MARKO IVANOVIČ iz 2.r

DOMEN LAKNER, NIK GROZINA iz 3.r

NEJA PREDANIČ iz 4. r

PIKA ZBAŠNIK iz 6.a

ANA SEVER iz 8.a

Ostali sodelujoči so dobili državna priznanja.

Iskrene čestitke vsem!