MARUŠA IN ELA SREBRNI

V sredo, 6. 3. 2019, je v Osnovni šoli Leskovec pri Krškem potekalo področno tekmovanje iz znanja geografije.

Našo šolo sta zastopali učenki Maruša Kodrič in Ela Petan.

Vsebina letošnjega tekmovanja nosi naslov "Migracije - geografsko zgodovinska pokrajinska posebnost sveta".

Učenci so se najprej sprehodili po terenu in spoznali naravne ter družbene značilnosti Leskovca in okolice. V učilnicah so nato reševali naloge, ki so se nanašale na terenski del. Po odmoru pa so morali pokazati še znanje iz teoretičnega dela.

Maruša in Ela sta si na koncu s svojo uvrstitvijo prislužili srebrno priznanje.

Čestitamo jima za dosežen uspeh in vloženi trud.

Četrtfinale v košarki za mlajše dečke

V torek, 26. 3. 2019, je na šoli potekalo četrtfinale v košarki za mlajše dečke, kamor so se uvrstili tudi naši učenci, kar je velik uspeh že sam po sebi.