Področno prvenstvo v smučanju, Golte 2019

V četrtek, 31. 1. 2019, je na Golteh potekalo področno prvenstvo v smučanju, kjer so se naši učenci ovenčali s kopico medalj.

Med starejšimi dečki je Nik Stanič osvojil 2. mesto v smučanju, med dekleti v isti disciplini pa Lucija Pernišek 1. mesto. Skupno je bila starejša ekipa druga in so se uvrstili na državno prvenstvo, ki bo marca na Krvavcu.

Med mlajšimi posamezniki niso dosegli prvih treh mest, je bila pa mešana ekipa tretja, kar je tudi odličen uspeh. V deskanju pa je Pina Rožman osvojila drugo mesto. Čestitke vsem tekmovalcem.

Četrtfinale v košarki za mlajše dečke

V torek, 26. 3. 2019, je na šoli potekalo četrtfinale v košarki za mlajše dečke, kamor so se uvrstili tudi naši učenci, kar je velik uspeh že sam po sebi.

MARUŠA IN ELA SREBRNI

V sredo, 6. 3. 2019, je v Osnovni šoli Leskovec pri Krškem potekalo področno tekmovanje iz znanja geografije.