Področno prvenstvo v smučanju, Golte 2019

V četrtek, 31. 1. 2019, je na Golteh potekalo področno prvenstvo v smučanju, kjer so se naši učenci ovenčali s kopico medalj.

Med starejšimi dečki je Nik Stanič osvojil 2. mesto v smučanju, med dekleti v isti disciplini pa Lucija Pernišek 1. mesto. Skupno je bila starejša ekipa druga in so se uvrstili na državno prvenstvo, ki bo marca na Krvavcu.

Med mlajšimi posamezniki niso dosegli prvih treh mest, je bila pa mešana ekipa tretja, kar je tudi odličen uspeh. V deskanju pa je Pina Rožman osvojila drugo mesto. Čestitke vsem tekmovalcem.

KATARINA USPEŠNA NA DRŽAVNEM PRVENSTVU V BADMINTONU

V sredo, 13. 3. 2019, je na Mirni potekalo državno prvenstvo v badmintonu za osnovne šole.

MLADI ŠAHISTI PRVI NA PODROČNEM PRVENSTVU

V soboto, 9. 3. 2019, je v Sevnici potekalo Področno prvenstvo osnovnih šol v šahu.

Področno prvenstvo v smučanju, Golte 2019