Zmagovalni dan na Golteh

Učenci in učenke OŠ Artiče so v sredo, 21. 2. 2018, nastopili na področnem prvenstvu v smučanju in dosegli izjemen uspeh.

Nejc Brence je suvereno zmagal v kategoriji starejših učencev in dosegel absolutno najboljši čas tekmovanja. Vsi nastopajoči so z odličnim smučanjem prispevali k ekipnim uvrstitvam. Mlajši  učenci in učenke so si prismučali 3. mesto. Zmagala je OŠ Sava Kladnika Sevnica pred OŠ Brežice. Starejši učenci OŠ Artiče so zmagali pred OŠ Jurija Dalmatina Krško in OŠ Sava Kladnika Sevnica. Iskrene čestitke.

Četrtfinale v košarki za mlajše dečke

V torek, 26. 3. 2019, je na šoli potekalo četrtfinale v košarki za mlajše dečke, kamor so se uvrstili tudi naši učenci, kar je velik uspeh že sam po sebi.