ARTIŠKI ŠAHISTI NA ŠOLSKEM EKIPNEM PRVENSTVU

V OŠ Brežice je v torek, 19. 2. 2018, potekalo osnovnošolsko ekipno prvenstvo v šahu.

Ekipa OŠ Artiče je tekmovala v konkurenci fantov do 12 let in osvojila 2. mesto.

Igrali so Tevž Zorko, Domen Lakner, Nik Ašič in Lovro Zorko.

Čestitamo!

Anej Bizjak, ŠK Brežice

Četrtfinale v košarki za mlajše dečke

V torek, 26. 3. 2019, je na šoli potekalo četrtfinale v košarki za mlajše dečke, kamor so se uvrstili tudi naši učenci, kar je velik uspeh že sam po sebi.