REZULTATI TEKMOVANJ V BADMINTONU IN NAMIZNEM TENISU

V mesecu januarju sta se Nikolaj in Katarina Kevo, ljubitelja loparjev in lahkih žogic, udeležila tekmovanj v namiznem tenisu in badmintonu.

Katarina se je v četrtek, 25. 1. 2018, pomerila s tekmicami na področnem prvenstvu v badmintonu, ki je potekalo v Brežicah. Zasedla je prvo mesto in se tako uvrstila na državno tekmovanje.

Teden dni kaseje, 31. 1. 2018, je tekmoval še Nikolaj. V Dobovi se je udeležil občinskega prvenstva v namiznem tenisu, kjer ga je v finalu premagal klubski vrstnik Jure Podpečan. Nikolaj je zasedel drugo mesto in upa na uvrstitev na področno prvenstvo.

LOGIČNA POŠAST, DRŽAVNO TEKMOVANJE

V soboto, 19. maja 2018, se je 20 učencev od prvega do osmega razreda udeležilo državnega tekmovanja iz logike Logična pošast v organizaciji društva Mathema.

NEJC ODLIČEN NA DRŽAVNEM PRVENSTVU V SMUČANJU

V torek, 20. 3. 2018, se je ekipa OŠ Artiče udeležila državnega prvenstva v smučanju.

NIK AŠIČ PRVI NA LJUBLJANA OPEN

V soboto, 10. 3. 2018, je v Ljubljani potekal mladinski šahovski turnir Lars & Sven Ljubljana Open 2018.