NIK AŠIČ DRUGI NA ČLANSKEM ŠAHOVSKEM TEKMOVANJU

V Mladinskem centru Brežice je v soboto, 27. 1. 2018, potekalo člansko šahovsko tekmovanje "Rokvič in Volčanšek memorial".

Udeležilo se ga je 30 šahistov iz vse Slovenije.

Tekmoval je tudi naš učenec Nik Ašič, ki je bil najmlajši udeleženec.

V devetih kolih je dosegel štiri zmage. Na koncu je bil drugi v kategoriji do 8 let z istim številom točk kot prvouvrščeni, vendar z nekoliko slabšim drugim kriterijem.

Niku čestitamo za ta uspeh, ki mu bo zagotovo velika vzpodbuda na naprej.

LOGIČNA POŠAST, DRŽAVNO TEKMOVANJE

V soboto, 19. maja 2018, se je 20 učencev od prvega do osmega razreda udeležilo državnega tekmovanja iz logike Logična pošast v organizaciji društva Mathema.

NEJC ODLIČEN NA DRŽAVNEM PRVENSTVU V SMUČANJU

V torek, 20. 3. 2018, se je ekipa OŠ Artiče udeležila državnega prvenstva v smučanju.

NIK AŠIČ PRVI NA LJUBLJANA OPEN

V soboto, 10. 3. 2018, je v Ljubljani potekal mladinski šahovski turnir Lars & Sven Ljubljana Open 2018.