NIK AŠIČ DRUGI NA ČLANSKEM ŠAHOVSKEM TEKMOVANJU

V Mladinskem centru Brežice je v soboto, 27. 1. 2018, potekalo člansko šahovsko tekmovanje "Rokvič in Volčanšek memorial".

Udeležilo se ga je 30 šahistov iz vse Slovenije.

Tekmoval je tudi naš učenec Nik Ašič, ki je bil najmlajši udeleženec.

V devetih kolih je dosegel štiri zmage. Na koncu je bil drugi v kategoriji do 8 let z istim številom točk kot prvouvrščeni, vendar z nekoliko slabšim drugim kriterijem.

Niku čestitamo za ta uspeh, ki mu bo zagotovo velika vzpodbuda na naprej.

SMUČARJI USPEŠNI NA PODROČNEM PRVENSTVU

Učenci in učenke OŠ Artiče so v sredo, 21. 2. 2018,, nastopili na področnem prvenstvu v smučanju.

ARTIŠKI ŠAHISTI NA ŠOLSKEM EKIPNEM PRVENSTVU

V OŠ Brežice je v torek, 19. 2. 2018, potekalo osnovnošolsko ekipno prvenstvo v šahu.

REZULTATI TEKMOVANJ V BADMINTONU IN NAMIZNEM TENISU

V mesecu januarju sta se Nikolaj in Katarina Kevo, ljubitelja loparjev in lahkih žogic, udeležila tekmovanj v namiznem tenisu in badmintonu.