KOTIČEK  PODALJŠANEGA BIVANJA  (1. do 5. razred)

Med šolskim letom učencem pri podaljšanem bivanju ponujamo različne vsebine.  Tudi v tem času, ko smo prisiljeni biti doma, hočemo učencem ponuditi pester izbor dejavnosti.

Učiteljice podaljšanega bivanja bomo zato skrbele, da bodo na spletni strani šole vedno nove zanimive  vsebine - ustvarjalne ideje, kuharski napotki, gibalne aktivnosti, križanke, uganke, igre babic in dedkov in še veliko več.

Če vam bo dolgčas, če bi se radi preizkusili tudi v kakšni posebni dejavnosti, kuhanju ali ustvarjanju, pobrskajte in morda najdete kakšno zanimivo idejo tudi zase.

Ostanite doma, ostanite zdravi!

Učiteljice OPB; Iva, Danica, Simona, Janja in Sandra