PREDAVANJE ZA STARŠE

Dragi starši!
Verjamemo, da ste svojim otrokom najboljši starši. Verjamemo pa tudi, da

ste se ob razmišljanju o svoji vzgoji ali pa v vsakodnevnih situacijah z otrokom marsikdaj vprašali kako in kdaj otroku postaviti meje in ali jih sploh potrebuje?
Da bi vam priskočili na pomoč, smo v goste povabili go. Matejo Petric, direktorico Posvetovalnice za učence in starše v Novem Mestu.

Skupaj se bomo pogovarjali o temi "NE BOJTE SE BITI STROGI STARŠI - otroci potrbujejo ljubezen in meje".

V torek, 28.2.2012 se ob 17.00 uri veselimo vašega obiska v šolski jedilnici.

Skupnemu srečanju bodo sledili roditeljski sestanki v vaših igralnicah.

kolektiv vrtca Ringaraja

PROJEKT: ZDRAVJE V VRTCU

V šolskem letu 2019/2020 začenjamo z novim nacionalnim projektom ZDRAVJE V VRTCU v sklopu NIJZ (NACIONALNI INŠTITUT ZA JAVNO ZDRAVJE)

Program promovira zdravje ter usmerja izvajanje aktivnosti za ohranjanje in krepitev zdravja v vrtčevskem okolju in izven tega.

PROJEKT: RINGARAJČEK BRALČEK

Tudi v šolskem letu 2019/2020 bomo izvajali Bralni projekt: RINGARAJČEK BRALČEK - razvijanje zgodnje pismenosti skozi igro

Predstava Mini Moni

»Riše črte, barva, briše,

sive slone, bele hiše.

Rdeče, modre in zelene,

nariše sonce, tebe, mene.

Pobarvati zna čisto vse, čisto vse, … poljubčka pa ne.«

DRAMATIZACIJA PRI KAPLJICAH

V začetku meseca februarja se je tudi naša skupina predstavila z dramatizacijo.

BALONČKI V DEŽELI PALČOVIJI

Ah, ta dežela Palčovija!

Balončki že cel mesec iščemo palčke in škratke po Banovi hosti, a jih ne najdemo, pa naj bomo še tako spretni. Vedno se nam za las izmaknejo...