PREDAVANJE ZA STARŠE

Dragi starši!
Verjamemo, da ste svojim otrokom najboljši starši. Verjamemo pa tudi, da

ste se ob razmišljanju o svoji vzgoji ali pa v vsakodnevnih situacijah z otrokom marsikdaj vprašali kako in kdaj otroku postaviti meje in ali jih sploh potrebuje?
Da bi vam priskočili na pomoč, smo v goste povabili go. Matejo Petric, direktorico Posvetovalnice za učence in starše v Novem Mestu.

Skupaj se bomo pogovarjali o temi "NE BOJTE SE BITI STROGI STARŠI - otroci potrbujejo ljubezen in meje".

V torek, 28.2.2012 se ob 17.00 uri veselimo vašega obiska v šolski jedilnici.

Skupnemu srečanju bodo sledili roditeljski sestanki v vaših igralnicah.

kolektiv vrtca Ringaraja

PROJEKT: GLASBENA SKRINJICA

Zakaj glasba?

Ker otroke:

- pomirja in sprošča,

- vpliva na razvoj njihovih možganov,

- spodbuja medsebojne interakcije,

- navaja na sodelovanje in prilagajanje,

- vpliva na otrokov osebnostni razvoj,

- navaja otroke na subtilnost,

- spodbuja kreativnost,

- nudi občutke zadovoljstva in sprejemanja.

PROJEKT: EKO VRTEC

CILJI, ki uresničujejo program ekovrtec so razvijanje pozitivnih medsebojnih odnosov, učinkovita raba naravnih virov, spodbujanje kreativnosti in izmenjava idej ter vzgoja za zdrav način življenja v zdravem okolju.

PROJEKT: Z GIBANJEM DO ZDRAVJA

V šolskem letu 2019/2020 začenjamo z novim nacionalnim projektom ZDRAVJE V VRTCU v sklopu NIJZ (NACIONALNI INŠTITUT ZA JAVNO ZDRAVJE)

Program promovira zdravje ter usmerja izvajanje aktivnosti za ohranjanje in krepitev zdravja v vrtčevskem okolju in izven tega.

KAPLJICE V PRAZNIČNEM DECEMBRU

V prazničnem decembru so otroci vneto pričakovali dobre može. Ker so o njih pripovedovali in spraševali smo se o tem pogovarjali, prebrali zgodbico, za pomoč pa smo zaprosili tudi starše, ki so se z otroki pogovorili tudi o tem, kako je z njihovimi obiski pri njih doma. Vse te informacije so otroci v vrtcu med seboj primerjali in spraševali ali je res tako.

GLASBENO OBARVANI DECEMBER PRI GUMBKIH

Igra in raziskovanje? Ja, to smo mi, Gumbki.. Vam povemo, kaj smo počeli v decembru?

DECEMBRSKI UTRIP PRI RINGARAJČKIH

Ko je na naša vrata potrkal čarobni december, je čas začel še hitreje drveti…..saj je to mesec drobnih pozornosti, hvaležnosti in medsebojne topline.