VRTEC ŠE NAPREJ ODPRT SAMO ZA NUJNE PRIMERE

Spoštovani starši.

Epidemiološka sika v državi je še naprej slaba, zato vrtec še naprej ostane odprt samo za nujne primere. Ukrep velja do preklica.

V primeru, da potrebujete nujno varstvo otroka in otrok še do zdaj ni bil v vrtcu, ker ste starši dolžni opravljati delo pri delodajalcu, boste potrebovali podpisano izjavo vašega delodajalca. Podpisani izjavi obeh staršev prinesite v ponedeljek zjutraj, ko pripeljete otroka v vrtec, in jih oddajte  strokovnim delavcem v oddelku ali pa jih vrnete skenirane po mailu na naslov Ta e-poštni naslov je zaščiten proti smetenju. Za ogled potrebujete Javascript, da si jo ogledate. .

Enako velja tudi za  Izjavo NIJZ, ki jo izpolnite in ravno tako oddate oz. prinesete s sabo v ponedeljek zjutraj. Te izjave bodo na voljo tudi pri strokovnih delavcih v oddelku in jo lahko podpišete v ponedeljek zjutraj, ko oddate otroka.

Ravnateljica Vesna Bogovič

IZJAVA

PROJEKT GOZDNA IGRALNICA

Projekt GOZDNA IGRALNICA bomo v šolskem letu 2020/2021 izvajale kot nov projekt, v sklopu Mreže gozdnih vrtcev Slovenije.

PROJEKT Z GIBANJEM DO ZDRAVJA

V letošnjem šolskem letu, letu 2020/2021 nadaljujemo z projektom  Z GIBANJEM DO ZDRAVJA v povezavi z športnim programom MALI SONČEK.

PROJEKT: ZDRAVJE V VRTCU

V letošnjem šolskem letu 2020/2021 bomo že drugo leto izvajali projekt, v katerega so zajeta različna področja.  Rdeča nit skozi to šolsko leto projekta Zdravje v vrtcu, ki ga podpira NIJZ (NACIONALNI INŠTITUT ZA JAVNO ZDRAVJE) je POČUTIM SE DOBRO 2.

Program promovira zdravje ter usmerja izvajanje aktivnosti za ohranjanje in krepitev zdravja v vrtčevskem okolju in izven tega.

SONČKI IN MESEC MAREC

Na kaj najprej pomislimo ob imenu meseca »MAREC«? Na pomlad, sonce, ptice, cvetlice,  dan žena, dan mučenikov, materinski dan in še veliko znanih svetovnih dni, kot npr. gozdov, lutkarjev, gledališča, meteorologije, strpnosti, ustne higiene, voda in še bi lahko naštevali. Vas zanima kaj vse smo Sončki počeli v mesecu marcu? Kar precej naštetih dni smo obeležili.

MESEC MAREC PRI GUMBKIH

V mesecu marcu se je pri Gumbkih veliko dogajalo. Urili so prste, telovadili, opravljali »hišna opravila« in vsakodnevno hodili na obhod Artič.. hehe, malo za hec, malo za res

POMLADNI RINGARAJČKI

Pust širokih ust je pregnal zimo in priklical prve znanilce pomladi. Res da ni imel veliko dela, saj nam letošnja zima ni prinesla kaj dosti snega, so se pa Ringarajčki zato vseeno zelo razveselili toplih žarkov sonca...