GRADIVA ZA ŠOLSKO LETO 2021/2022

VRTEC ŠE VEDNO ODPRT LE ZA NUJNE PRIMERE

Spoštovani starši.

Epidemiološka sika v državi je še naprej slaba, zato vrtec še naprej ostane odprt samo za nujne primere. Ukrep velja do preklica.

V primeru, da potrebujete nujno varstvo otroka in otrok še do zdaj ni bil v vrtcu, ker ste starši dolžni opravljati delo pri delodajalcu, boste potrebovali podpisano izjavo vašega delodajalca. Podpisani izjavi obeh staršev prinesite v ponedeljek zjutraj, ko pripeljete otroka v vrtec, in jih oddajte  strokovnim delavcem v oddelku ali pa jih vrnete skenirane po mailu na naslov  Ta e-poštni naslov je zaščiten proti smetenju. Za ogled potrebujete Javascript, da si jo ogledate. .

Enako velja tudi za  Izjavo NIJZ, ki jo izpolnite in ravno tako oddate oz. prinesete s sabo v ponedeljek zjutraj. Te izjave bodo na voljo tudi pri strokovnih delavcih v oddelku in jo lahko podpišete v ponedeljek zjutraj, ko oddate otroka.

Ravnateljica Vesna Bogovič

IZJAVA

PROJEKT GOZDNA IGRALNICA

Projekt GOZDNA IGRALNICA bomo v šolskem letu 2020/2021 izvajale kot nov projekt, v sklopu Mreže gozdnih vrtcev Slovenije.

PROJEKT Z GIBANJEM DO ZDRAVJA

V letošnjem šolskem letu, letu 2020/2021 nadaljujemo z projektom  Z GIBANJEM DO ZDRAVJA v povezavi z športnim programom MALI SONČEK.

PROJEKT: ZDRAVJE V VRTCU

V letošnjem šolskem letu 2020/2021 bomo že drugo leto izvajali projekt, v katerega so zajeta različna področja.  Rdeča nit skozi to šolsko leto projekta Zdravje v vrtcu, ki ga podpira NIJZ (NACIONALNI INŠTITUT ZA JAVNO ZDRAVJE) je POČUTIM SE DOBRO 2.

Program promovira zdravje ter usmerja izvajanje aktivnosti za ohranjanje in krepitev zdravja v vrtčevskem okolju in izven tega.

SRČKOV TEK ZA ZDRAVO SRCE

V torek, 8. 06. 2021, so v vrtec vsi otroci prišli športno oblečeni. Čakal jih je namreč srčkov tek, ki smo ga organizirali na travnatem igrišču ob šoli, kjer se vedno z veseljem igramo in telovadimo.

Obeležili smo svetovni dan čebel

20. 5. 2021 smo v našem vrtcu obeležili 4. svetovni dan čebel in v ta namen smo ustvarjali na temo čebelic in medse povabili čebelarja.

OBISK POMLADNE VILE

Letošnja pomladna vila je otroke vrtcu obiskala v času, ko se je le-ta že nadvse bohotila po okoliških gozdovih in travnikih...