REZERVNA PARKIRIŠČA ZA VRTČEVSKE STARŠE

SPOŠTOVANI STARŠI!

Sporočamo vam, da smo prestavili rezervirana parkirišča za starše otrok vrtca.

Pri telovadnici so nova 4 rezervirana mesta in na parkirišču nasproti telovadnice sta 2 mesta. Vse je označeno. Prosimo vas, da uporabljate ta parkirna mesta. Ko oddate otroka, lahko uporabite pot mimo šolskega kozolca in nato proti Trebežu, da ne delate gneče pred šolo.

Če slučajno parkirate na velikem igrišču, ga morate do 7.45 zapustiti, ker začnemo s poukom športa.

Hvala za razumevanje.

Vesna Bogovič, ravnateljica

PROJEKT: ZDRAVJE V VRTCU

V šolskem letu 2019/2020 začenjamo z novim nacionalnim projektom ZDRAVJE V VRTCU v sklopu NIJZ (NACIONALNI INŠTITUT ZA JAVNO ZDRAVJE)

Program promovira zdravje ter usmerja izvajanje aktivnosti za ohranjanje in krepitev zdravja v vrtčevskem okolju in izven tega.

PROJEKT: RINGARAJČEK BRALČEK

Tudi v šolskem letu 2019/2020 bomo izvajali Bralni projekt: RINGARAJČEK BRALČEK - razvijanje zgodnje pismenosti skozi igro

Predstava Mini Moni

»Riše črte, barva, briše,

sive slone, bele hiše.

Rdeče, modre in zelene,

nariše sonce, tebe, mene.

Pobarvati zna čisto vse, čisto vse, … poljubčka pa ne.«

DRAMATIZACIJA PRI KAPLJICAH

V začetku meseca februarja se je tudi naša skupina predstavila z dramatizacijo.

BALONČKI V DEŽELI PALČOVIJI

Ah, ta dežela Palčovija!

Balončki že cel mesec iščemo palčke in škratke po Banovi hosti, a jih ne najdemo, pa naj bomo še tako spretni. Vedno se nam za las izmaknejo...