Z JUTRIŠNJIM DNEM VHOD V VRTEC ZAPRT

Spoštovani starši!

Obveščamo vas, da bo od 18. 6. 2020, vhod v vrtec ZAPRT.

Začenja se gradnja novega vrtca. Prav tako ne bo več v uporabi otroško igrišče v celoti, ker se hkrati z gradnjo vrtca odvija energetska sanacija telovadnice. Manjši kotiček za igro na prostem bomo uredili pri kozolcu.

Vhod v vrtec bo mogoč na glavnem vhodu v šolo skozi jedilnico. Parkirišče za vas bo rezervirano pred šolo. V jutranjem času do 8.00 bo možno parkiranje tudi na velikem igrišču.

Prosimo vas za strpnost in razumevanje. Vemo, da bo za vse gradnja moteča, vendar vemo tudi, kaj bomo vsi skupaj pridobili in se tega moramo veseliti.

Lep pozdrav,

Vesna Bogovič, ravnateljica

PROJEKT: ZDRAVJE V VRTCU

V šolskem letu 2019/2020 začenjamo z novim nacionalnim projektom ZDRAVJE V VRTCU v sklopu NIJZ (NACIONALNI INŠTITUT ZA JAVNO ZDRAVJE)

Program promovira zdravje ter usmerja izvajanje aktivnosti za ohranjanje in krepitev zdravja v vrtčevskem okolju in izven tega.

PROJEKT: RINGARAJČEK BRALČEK

Tudi v šolskem letu 2019/2020 bomo izvajali Bralni projekt: RINGARAJČEK BRALČEK - razvijanje zgodnje pismenosti skozi igro

Predstava Mini Moni

»Riše črte, barva, briše,

sive slone, bele hiše.

Rdeče, modre in zelene,

nariše sonce, tebe, mene.

Pobarvati zna čisto vse, čisto vse, … poljubčka pa ne.«

DRAMATIZACIJA PRI KAPLJICAH

V začetku meseca februarja se je tudi naša skupina predstavila z dramatizacijo.

BALONČKI V DEŽELI PALČOVIJI

Ah, ta dežela Palčovija!

Balončki že cel mesec iščemo palčke in škratke po Banovi hosti, a jih ne najdemo, pa naj bomo še tako spretni. Vedno se nam za las izmaknejo...