PRISOTNOST V ČASU POLETNIH POČITNIC

Spoštovani starši.

Zaradi lažje organizacije dela v vrtcu, v času od 26. 6. do 31. 8. 2020, vas prosimo, da nam do petka, 12. 6. 2020 oz. v najkrajšem možnem času vrnete izpolnjeno anketo o prisotnosti in odsotnosti vašega otroka v času poletnih počitnic,

Prosimo vas, da so podatki točni, saj imamo do sedaj izkušnje, da je število otrok manjše od vaših navedb, kar nam predstavlja dodatne težave pri racionalni organizaciji dela in koriščenja dopustov zaposlenih.

Na podlagi Sklepa o določitvi cen programa predšolske vzgoje v javnih vrtcih, znižanju plačila staršev in rezervacij v javnih vrtcih Občine Brežice se rezervacija praviloma uveljavlja v času počitnic, to je od 26. 6. do 30. 9. 2020, izjemoma tudi med letom, v kolikor je vnaprej napovedana in traja neprekinjeno najmanj 15 delovnih dni in se uveljavlja največ za skupno dva meseca v koledarskem letu. Starši, ki imajo v vrtec vključenega več kakor enega otroka, lahko uveljavljajo znižano plačilo le za najstarejšega otroka.

Prosimo, da upoštevate čas javljene odsotnosti vašega otroka iz vrtca.

Vrtec bo v ponedeljek, 31. 8. 2020, zaradi priprav na novo šolsko leto zaprt.

Hvala za razumevanje in lepo pozdravljeni!

Vesna Bogovič                                                                                Natalija Petelinc

Ravnateljica                                                                                     Vodja vrtca

PROJEKT: ZDRAVJE V VRTCU

V šolskem letu 2019/2020 začenjamo z novim nacionalnim projektom ZDRAVJE V VRTCU v sklopu NIJZ (NACIONALNI INŠTITUT ZA JAVNO ZDRAVJE)

Program promovira zdravje ter usmerja izvajanje aktivnosti za ohranjanje in krepitev zdravja v vrtčevskem okolju in izven tega.

PROJEKT: RINGARAJČEK BRALČEK

Tudi v šolskem letu 2019/2020 bomo izvajali Bralni projekt: RINGARAJČEK BRALČEK - razvijanje zgodnje pismenosti skozi igro

Predstava Mini Moni

»Riše črte, barva, briše,

sive slone, bele hiše.

Rdeče, modre in zelene,

nariše sonce, tebe, mene.

Pobarvati zna čisto vse, čisto vse, … poljubčka pa ne.«

DRAMATIZACIJA PRI KAPLJICAH

V začetku meseca februarja se je tudi naša skupina predstavila z dramatizacijo.

BALONČKI V DEŽELI PALČOVIJI

Ah, ta dežela Palčovija!

Balončki že cel mesec iščemo palčke in škratke po Banovi hosti, a jih ne najdemo, pa naj bomo še tako spretni. Vedno se nam za las izmaknejo...