OBVESTILO STARŠEM VRTCA

Spoštovani starši!

Ker vrtci še vedno nismo prejeli navodil od ministrstva za način dela od 1. 6. 2020 naprej, smo vas primorani ponovno povprašati o nameri, ali boste otroka pripeljali v vrtec v tem času.

Ne vemo tudi, kako bo s plačilom vrtca v primeru, da otroka ne boste pripeljali (ali boste morda plačila oproščeni v celoti ali pa le delno -  v stroških za živila). Ker ne vemo niti tega, ali bomo morali še vedno upoštevati znižan normativ za število otrok v oddelku (za prvo starostno obdobje 8 in za drugo 10), je za nas nujno pridobiti od vas podatek o možnem prijavljenem številu otrok za naslednja dva tedna. Le tako bomo namreč vedeli, ali sploh lahko zagotavljamo bivanje v vrtcu vsem otrokom, ki to potrebujejo.

Seznanjeni nismo tudi s tem, ali bo potrebno še naprej upoštevati priporočila NIJZ in boste starši lahko otroka pripeljali le ob podpisani izjavi, da je otrok zdrav, zato vam za vsak primer v priponki v podpis pošiljamo tudi to.

V priponki vam torej pošiljamo obrazec za prijavo otroka v vrtec z izjavo za teden od 1. do 12. 6. 2020. Prijavo z izjavo natisnite in podpišite ter jo optično prebrano ali fotografirano pošljite na e-naslov šole, in sicer najkasneje do petka, 29. 5. 2020, do 10. ure.

Za vsa morebitna vprašanja pokličite na telefonsko številko: 07 452 10 60

Prosimo vas za sodelovanje in dosledno upoštevanje navodil, saj le tako lahko odgovorno poskrbimo za varnost otrok in vseh ostalih.

Hvala za razumevanje!

S prijaznimi pozdravi!

Vesna Bogovič

OŠ Artiče

Artiče 39

8253 Artiče

Izjava staršev pred vstopom otroka v vrtec

PROJEKT: ZDRAVJE V VRTCU

V šolskem letu 2019/2020 začenjamo z novim nacionalnim projektom ZDRAVJE V VRTCU v sklopu NIJZ (NACIONALNI INŠTITUT ZA JAVNO ZDRAVJE)

Program promovira zdravje ter usmerja izvajanje aktivnosti za ohranjanje in krepitev zdravja v vrtčevskem okolju in izven tega.

PROJEKT: RINGARAJČEK BRALČEK

Tudi v šolskem letu 2019/2020 bomo izvajali Bralni projekt: RINGARAJČEK BRALČEK - razvijanje zgodnje pismenosti skozi igro

Predstava Mini Moni

»Riše črte, barva, briše,

sive slone, bele hiše.

Rdeče, modre in zelene,

nariše sonce, tebe, mene.

Pobarvati zna čisto vse, čisto vse, … poljubčka pa ne.«

DRAMATIZACIJA PRI KAPLJICAH

V začetku meseca februarja se je tudi naša skupina predstavila z dramatizacijo.

BALONČKI V DEŽELI PALČOVIJI

Ah, ta dežela Palčovija!

Balončki že cel mesec iščemo palčke in škratke po Banovi hosti, a jih ne najdemo, pa naj bomo še tako spretni. Vedno se nam za las izmaknejo...