PREDAVANJE ZA STARŠE DR. BOGDANA POLAJNERJA

SPOŠTOVANI STARŠI!

Vabimo vas na predavanje KAKO LAHKO STARŠI Z ODNOSI VPLIVAMO NA ZDRAV RAZVOJ IN USPEŠNO ŠOLANJE OTROK, ki bo v četrtek, 29. 3. 2018, ob 17. uri v Prosvetnem domu Artiče.

Predavanje bo vodil dr. Bogdan Polajner, doktor psihologije, ki že 25 let aktivno dela kot psihoterapevt. Izvaja preventivne delavnice in izobraževanja za starše, mladine in pedagoške delavce.

Zaposlen je na Univerzi na Primorskem. V Rimu je dokončal specializacijo iz bonding psihoterapije in je predsednik Združenja Bonding psihoterapevtov Slovenije.

VLJUDNO VABLJENI

PROJEKT: GLASBENA SKRINJICA

Zakaj glasba?

Ker otroke:

- pomirja in sprošča,

- vpliva na razvoj njihovih možganov,

- spodbuja medsebojne interakcije,

- navaja na sodelovanje in prilagajanje,

- vpliva na otrokov osebnostni razvoj,

- navaja otroke na subtilnost,

- spodbuja kreativnost,

- nudi občutke zadovoljstva in sprejemanja.

PROJEKT: EKO VRTEC

CILJI, ki uresničujejo program ekovrtec so razvijanje pozitivnih medsebojnih odnosov, učinkovita raba naravnih virov, spodbujanje kreativnosti in izmenjava idej ter vzgoja za zdrav način življenja v zdravem okolju.

PROJEKT: Z GIBANJEM DO ZDRAVJA

V šolskem letu 2019/2020 začenjamo z novim nacionalnim projektom ZDRAVJE V VRTCU v sklopu NIJZ (NACIONALNI INŠTITUT ZA JAVNO ZDRAVJE)

Program promovira zdravje ter usmerja izvajanje aktivnosti za ohranjanje in krepitev zdravja v vrtčevskem okolju in izven tega.

Predstava Mini Moni

»Riše črte, barva, briše,

sive slone, bele hiše.

Rdeče, modre in zelene,

nariše sonce, tebe, mene.

Pobarvati zna čisto vse, čisto vse, … poljubčka pa ne.«

DRAMATIZACIJA PRI KAPLJICAH

V začetku meseca februarja se je tudi naša skupina predstavila z dramatizacijo.

BALONČKI V DEŽELI PALČOVIJI

Ah, ta dežela Palčovija!

Balončki že cel mesec iščemo palčke in škratke po Banovi hosti, a jih ne najdemo, pa naj bomo še tako spretni. Vedno se nam za las izmaknejo...