PRIHOD DEDKA MRAZA

DRAGI OTROCI!

DEDEK MRAZ VAS V SODELOVANJU Z VZGOJITELJICAMI VRTCA RINGARAJA PRI OŠ ARTIČE VABI NA OGLED DRAMATIZACIJE ZAJČEK UH...

Dobimo se v Prosvetnem domu Artiče, v torek, 19. 12. 2017, ob 17.30.

Zgodba o zajčku Uhu, ki spozna, da je najlepše darilo za rojstni dan druženje s prijatelji, vas bo popeljala v prihajajoče praznične dni, ko toplina doma in bližina naših najdražjih še posebej osrečujeta.

Za popoln čaroben zaključek našega druženja pa bo poskrbel DEDEK MRAZ s svojimi spremstvom, ki bo pokramljal z vami in vas seveda obdaril.

SE VIDIMO

PROJEKT: GLASBENA SKRINJICA

Zakaj glasba?

Ker otroke:

- pomirja in sprošča,

- vpliva na razvoj njihovih možganov,

- spodbuja medsebojne interakcije,

- navaja na sodelovanje in prilagajanje,

- vpliva na otrokov osebnostni razvoj,

- navaja otroke na subtilnost,

- spodbuja kreativnost,

- nudi občutke zadovoljstva in sprejemanja.

PROJEKT: EKO VRTEC

CILJI, ki uresničujejo program ekovrtec so razvijanje pozitivnih medsebojnih odnosov, učinkovita raba naravnih virov, spodbujanje kreativnosti in izmenjava idej ter vzgoja za zdrav način življenja v zdravem okolju.

PROJEKT: Z GIBANJEM DO ZDRAVJA

V šolskem letu 2016/2017 nadaljujemo z projektom Z GIBANJEM DO ZDRAVJA, v povezavi s športnim programom MALI SONČEK.

PUST, PUST ŠIROKIH UST!

Tudi v letošnjem šolskem letu smo nestrpno pričakovali obisk pustnih mask in norčij.

ŠKRATEK PREHLADEK PRI VRTIČKARJIH

Zima je končno tu.. tako pravijo otroci - saj je za njih tista prava zima, ko vidijo sneg .. Z zimo pa prisopihajo tudi prehladi, boleča grla.

Glasbena predstava S TOLKALI IN PESMIJO OKOLI SVETA

V četrtek, 25. 1. 2018, sta nas obiskala prav posebna in hkrati zabavna glasbenika,ki sta s seboj prinesla različna tolkala.