NOVO ŠOLSKO LETO - NOV ZAČETEK

Nasvidenje avgust! Pozdravljen september - novo šolsko leto, nov začetek Laughing

Čeprav poletje še vztraja, se počitnice poslavljajo in pred vrati je 1. september, ki nestrpno čaka, da povabi vse ringarajčke in ringarajčice v svet igrarije.

Veselimo se novega srečanja z otroki. Znova se vračate k nam v vrtec, med nove ali že znane vrstnike, v nove ali že znane prostore, k novim ali že znanim strokovnim delavkam... dobrodošli novinci in starši.

Želimo, da bi otroci iz objema staršev z veseljem stopali v igralnice, hkrati pa se bodo v vrtcu bolje počutili, če bodo čutili vašo podporo in zaupanje v vrtec.

Naj bo zadovoljen, zdrav otrok, uspešen razvoj in srečno otroštvo naš skupni uspeh in skupno zadovoljstvo.

Veselo, igrivo leto 2016/2017

Strokovne delavke vrtca Ringaraja pri OŠ Artiče

PROJEKT: ZDRAVJE V VRTCU

V šolskem letu 2019/2020 začenjamo z novim nacionalnim projektom ZDRAVJE V VRTCU v sklopu NIJZ (NACIONALNI INŠTITUT ZA JAVNO ZDRAVJE)

Program promovira zdravje ter usmerja izvajanje aktivnosti za ohranjanje in krepitev zdravja v vrtčevskem okolju in izven tega.

PROJEKT: RINGARAJČEK BRALČEK

Tudi v šolskem letu 2019/2020 bomo izvajali Bralni projekt: RINGARAJČEK BRALČEK - razvijanje zgodnje pismenosti skozi igro

Predstava Mini Moni

»Riše črte, barva, briše,

sive slone, bele hiše.

Rdeče, modre in zelene,

nariše sonce, tebe, mene.

Pobarvati zna čisto vse, čisto vse, … poljubčka pa ne.«

DRAMATIZACIJA PRI KAPLJICAH

V začetku meseca februarja se je tudi naša skupina predstavila z dramatizacijo.

BALONČKI V DEŽELI PALČOVIJI

Ah, ta dežela Palčovija!

Balončki že cel mesec iščemo palčke in škratke po Banovi hosti, a jih ne najdemo, pa naj bomo še tako spretni. Vedno se nam za las izmaknejo...