POTUJOČA MUZIKA

V nedeljo, 8. 12. 2013, je v Gallusovi dvorani Cankarjevega doma potekal koncert združenih izbranih mladinskih zborov Slovenije v počastitev svetovnega dneva zborovske glasbe.

Na tem posebnem dogodku je dobilo možnost nastopa v Cankarjevem domu 13 izbranih mladinskih zborov Slovenije, ki so se v zadnjih dveh letih izkazali na regijski in državni ravni.

Med trinajstimi zbori je zapel tudi Mladinski pevski zbor OŠ Artiče z mentorico Elo Verstovšek Tanšek. Za mlade pevce, mentorico in šolo je bil ta nastop posebna čast, saj je bil naš zbor edini iz naše regije.

Nastopajočim in mentorici Eli čestitamo za odlično opravljeno nalogo in ves vložen trud, ki ga je v tem šolskem letu res veliko.