ZIMSKI KONCERT

V ponedeljek, 2. 12. 2013, je v Viteški dvorani v Brežicah potekal Zimski koncert pred prazniki.

Na koncertu sta nastopala Projektni mladinski zbor osnovnih šol občine Brežice in gostujoči zbor - Children's Choir Bloemfontein iz Republike Južne Afrike

V prvem delu programa so skupaj zapeli učenci iz osnovnih šol Artiče, Bizeljsko, Brežice, Cerklje ob Krki, Dobova, Globoko in Pišece.

Za vse mlade pevce je bila to zagotovo čudovita izkušnja, ravno tako tudi za njihove zborovodje.

V drugem delu programa so se predstavili še gostje iz Južne Afrike in s svojim programom navdušili vse prisotne.