OBISK PARLAMENTA V LJUBLJANI

V ponedeljek, 18. 11. 2013, so naši predstavniki šolskega parlamenta odšli na obisk in ogled Državnega zbora RS.

V skladu s programom Otroški parlamenti 2013/2014 je ZPM Krško organizirala obisk in ogled Državnega zbora Republike Slovenije.

Našo šolo so zastopali Tim Medved, Tina Bevc, Špela Kukovica, Tina Bogovič in Simon Vodeb skupaj z mentorico Lucijo Kevo.

Vse prisotne učence iz brežiške občine je sprejel in pozdravil predsednik Državnega zbora RS g. Janko Veber, nato pa je sledil ogled parlamenta pod strokovnim vodstvom Službe za odnose z javnostmi DZ RS. Ogledali so si prostore Državnega zbora in Državnega sveta.

Počutili so se kot pravi poslanci. Morda pa komu uspe kdaj tudi zares.