GRADIVA ZA ŠOLSKO LETO 2021/2022

ZAČETEK POLETNIH POČITNIC

Po nepredvidljivem šolskem letu smo zopet na pragu poletnih počitnic.

"Pasja vročina" je še dodatno spodbudila otroke in odrasle v iskanju sence in osvežitve ter želje po zaključku pouka.

V zadnjem tednu so se poslovili devetošolci, vsi ostali pa so še morali malce potrpeti.

Danes je zadnji šolski dan. Obeležili smo ga z dnevom državnosti in Slovenji čestitali za njen 30. rojstni dan.

Ga. ravnateljica Vesna Bogovič je v učilnicah obiskala vse učence od 1.do 9. razreda. Najbolj uspešnim učencem je čestitala za lep uspeh v spričevalu in uspehe na različnih tekmovanjih iz znanja.

Preostale ure do odhoda domov so učenci preživeli s svojimi razredničarkami ali drugimi učitelji. Zaželeli so si lepe počitnice in veliko doživetij ter da se jeseni spet polni energije srečajo v šoli.

Lepe počitnice želimo tudi staršem.

Ob koncu šolskega leta nas s svojo poslanico pozdravlja tudi ministrica Simona Kustec.