GRADIVA ZA ŠOLSKO LETO 2021/2022

VABILO V PLANINSKI DRUŽINSKI TABOR

Planinsko društvo Brežice vas vabi v družinski planinski tabor, ki bo letos potekal od 10. do 17. julija 2021 v Laškem Rovtu (blizu Bohinjskega jezera).

Družinski (tabor) pomeni, da je z otrokom ena polnoletna oseba, ki zanj skrbi - lahko je to starš, dedek, sestrična, seveda lahko pride tudi cela družina. Lahko pridejo le za nekaj dni, torej ni potrebno priti za ves čas trajanja tabora.

Spimo v šotorih.

Vsak dopoldan jo mahnemo v hribe, popoldan in zvečer pa so na sporedu dogodivščine v taboru.

Udeleženci so stari od 1 do 80 let.

Za naše želodčke skrbi kuharica Marija.

V hribih je res vedno lepo. Toplo vabljeni.

Razpis