ŠAH - USPEŠNE KVALIFIKACIJE ZA DRŽAVNO TEKMOVANJE

V četrtek, 15. 4. 2021, je bilo uspešno izvedeno prvo »področno« šolsko tekmovanjev šahu v šolskem letu 2020/21.

Na kvalifikacijah za nastop na državnem prvenstvu v šahu (posamično in ekipno) je nastopilo 21 učencev in učenk iz devetih osnovnih šol - tudi iz OŠ Artiče.

Končni vrstni red pri učencih l. 2009 in mlajši (posamično) je bil naslednji:

2. Domen Lakner

5. Nik Ašič

7. Nik Grozina

10. Lovro Zorko

Ekipno so naši fantje zasedli prvo mesto. Z dobrimi uvrstitvami posamično in ekipno so si tako zagotovili tudi udeležbo na državnem tekmovanju.

Spletni turnir je bil organiziran na visoki ravni. Komunikacija, prijave in sama izvedba so potekali nemoteno.

Našim fantom pa čestitamo za uspeh.