Z 12. 4. 2021 PONOVNO ODPIRANJE VRTCEV IN OSNOVNIH ŠOL

Spoštovani starši.

Od ponedeljka, 12. 4. 2021, bomo šolsko delo nadaljevali v prostorih šole.

Vsi ukrepi in  dogovori, ki so veljali pred zaprtjem, veljajo tudi naprej.

Učenci naj prihajajo v šolo tik pred začetkom pouka, odhajajo pa domov takoj po pouku. Priporočeno je, da učenci uporabljajo šolski avtobus, kolo ali pa gredo peš.

Starši, ki imate otroke v podaljšanem bivanju, se prosim držite ure prevzema otroka.

V šoli bomo vzdrževali »mehurčke«, prezračevali prostore, nosili maske (1.-5. samo v skupnih prostorih, 6.-9. v skupnih prostorih in v učilnicah). Če nam bo vreme dopuščalo, bomo čim več pouka izvajali na prostem.

Upamo, da bomo do konca šolskega leta delali samo v šoli. Čakajo nas še zadnja preverjanja in ocenjevanja znanja, v začetku maja pa še nacionalni preizkusi znanja za učence 6. in 9. razreda.

Verjamem, da se bodo učenci potrudili, seveda z našo in vašo podporo, da bomo šolsko leto zadovoljno zaključili.

Lep pozdrav in ostanite zdravi.

Vesna Bogovič, ravnateljica