PRVOŠOLCI SPREJETI V ŠOLSKO SKUPNOST

V petek, 9. 10. 2020, je bil za prvošolce zelo pomemben dan. Sprejeti so bili v šolsko skupnost in tako postali čisto pravi učenci OŠ Artiče.

Tokrat je program zaradi preventivnih ukrepov potekal kar v učilnici prvega razreda. V varnem okolju svoje učilnice so se prvošolci zelo dobro počutili in zbrano sledili programu, ki so jim ga pripravili učenci od 2. do 9. razreda.

Program je povezovala predsednica Šolske skupnosti Maruša Kodrič, vse zbrane pa je pozdravila tudi ga. ravnateljica Vesna Bogovič.

Prvošolci so dali slovesno zaobljubo, da bodo ponosni predstavniki OŠ Artiče. Dobili so majice z znakom šole in priznanje. Čisto na koncu so pokazali, kaj so se v septembru naučili v šoli. Za nagrado jih je čakalo presenečenje - pisani baloni.