Navijamo za naše kolesarje

Na OŠ Artiče smo zvesti navijači in kadar koli je le mogoče, tudi pouk naravnamo tako, da lahko navijamo za naše najboljše tekmovalce, če se tekme seveda odvijajo dopoldan.

V prejšnjih tednih smo bili vsi še pod vtisom odličnega uspeha naših kolesarjev na TDF-ju in izjemno ponosni na rumeno majico, ki je v rokah in predvsem nogah našega rojaka. V podporo in vzpodbudo vsem slovenskim kolesarjem smo se odločili, da posnamemo skupno fotografijo vseh učencev na šoli (ob upoštevanju strogih ukrepov) in tako ponesemo v svet sporočilo: Navijamo za vas!!!! in še Ole ole ole, Rogla po zmago gre!

Sporočilo smo poslali tudi medijem in nanj se je odzvala RTV SLovenija, ki je med enim izmed prenosov pokazala tudi našo fotografijo navijanja, prav tako pa je bil naš članek objavljen v Dolenjskem listu.

Novinarski krožek OŠ Artiče