1. šolski dan - OBVESTILO

Pred nami je novo šolsko leto, ki ga z velikim pričakovanjem, kaj nam bo še prineslo, začenjamo v torek, 1. septembra. V nadaljevanju objavljamo nagovor ravnateljice Vesne Bogovič.

Spoštovani učenci in starši!

V torek, 1. 9. 2020, se začenja novo šolsko leto. Upamo, da so bile počitnice zanimive in sproščene kljub širjenju koronavirusa. Prav zaradi virusa bodo šolsko leto, življenje in delo v šoli malo drugačni kot ponavadi. Navajamo nekaj napotkov za prvi šolski dan:

1. Učenci 1. razreda in njihovi starši se ob 8.30 zberejo v Prosvetnem domu Artiče.
  2. V šolo lahko vstopijo samo zdravi učenci.
  3. Ob 7.40 se odprejo šolska vrata. Učenci gredo neposredno v matično učilnico, na vhodu si razkužijo roke.
  4. Garderob se prvi dan ne uporablja.
  5. Prvi dan bo prav tako organizirano kosilo in podaljšano bivanje, slednje do 16.00.
  6. V šolo naj učenci, če je le mogoče, pridejo s šolskim prevozom (obvezna maska), kolesi ali pa peš.
  7. Učenci 2. razreda prinesejo pripomočke, ki so bili navedeni v vabilu.
  8. Učenci 3. razreda prinesejo v torbi vse potrebščine.
  9. Učenci 4. in 5. razreda prinesejo s seboj samo zvezke in peresnice.
  10. Učenci od 6. do 9. razreda prinesejo šolske potrebščine za predmete, ki so navedeni na urniku.

6.

SLO

6.

OSK

1. Ni več KROŽNEGA PROMETA okoli šole, zato odložite otroke pri Prosvetnem domu ali na igrišču. Pri šoli je namreč gneča zaradi gradnje novega vrtca.
  2. Starše prosimo za strpnost v prometu in upoštevanje navodil oz. prometne signalizacije.

Imejte se lepo še zadnjo nedeljo v avgustu, v torek pa se vidimo!

Ravnateljica Vesna Bogovič