STANJE PRIJAV ZA NADALJNJE IZOBRAŽEVANJE

Na strani Ministrstva za izobraževanje, znanost in šport je objavljeno stanje prijav na srednjih šolah.

Devetošolci in starši si lahko pogledate, kakšno je stanje na vaši šoli že danes. Ker je možen prenos prijav, se to stanje spreminja. Prav tako so možne spremembe glede končnega števila mest na šoli: včasih se število mest poveča, nekateri programi se zaradi premajhnega števila vpisanih ne izvajajo.

Prenos prijave je možen do 16. 6. 2020. Prenos je možno opraviti elektronsko, kar je opisano na isti strani ministrstva.

Lep pozdrav,
Tjaša Šlibar, svetovalna delavka