OBVEZNI IZBIRNI PREDMETI 2020/2021

Spoštovani učenci in starši. Predstavljamo vam vsebino izbirnih predmetov, ki jih bomo ponudili v šolskem letu 2020/2021.

Del obveznega programa so izbirni predmeti, ki jih učenec izbere glede na svoje interese, sposobnosti in nadarjenost.

Izbirni predmeti predstavljajo popestritev in obogatitev učnega procesa ter tudi priložnost, da se učenci pri njih dokažejo.

Učenec izbere dve uri izbirnih predmetov tedensko.

S soglasjem staršev lahko učenec obiskuje tedensko tri ure izbirnih predmetov.

Učenec 7., 8. in 9. razreda, ki obiskuje glasbeno šolo z javno veljavnim programom, je na predlog staršev lahko oproščen sodelovanja pri izbirnih predmetih.