MATERINSKI DAN

ISKRENE ČESTITKE VSEM MAMICAM TEGA PLANETA

NESKONČNA LJUBEZEN

Neskončna ljubezen, ki večno žari,

se že pred rojstvom dojenčka rodi.

Nihče ne presega njenih darov,

že s praga jih čutim, ko pridem domov.

Neskončna ljubezen je ena sama,

ves svet jo kliče: ljubljena mama!

(Zvezdana Majhen)

Drage mamice!

Danes je poseben dan.

Naj v nadaljnjem življenju obstaja veliko razlogov

za vašo srečo kot so sladki poljubčki, dolgi objemi, nebo nasmehov vašega otroka.

Otrok je v vas prebudil nova čustva, postavil nova pravila in združil vašo družino.

Kaj je lepšega kot občutek biti in postati mama.

Ostanite polne energije in še naprej pošiljajte svoje žarke v najbolj skrite kotičke otrokovega srca.

Predvsem pa ostanite v objemu zdravja!