PRIPOROČILA O TELESNI DEJAVNOSTI V ČASU ŠIRJENJA KORONAVIRUSA

Dragi učenci, spoštovani starši!

Poskrbimo za svoje zdravje. Gibajmo, zdravo jejmo in se družimo v družinskem krogu.

Fakulteta za šport je z NIJZ (Nacionalni inštitut za javno zdravje) pripravila in uskladila Priporočila o telesni dejavnosti v času širjenja korona virusa. Pošiljamo povezavo na SLOfit objavo, tole pa na NIJZ stran

Tudi strokovnjaki Fakultete za šport pripravljajo pobude za vadbo doma za vse ciljne skupine. Delijo jih prek SLOfit nasveta (slofit.org), SLOfit FB strani in Youtube kanala.

Oglejte si jih, gibajte in bodite fit!

Zdravo!

Aktiv športnih pedagogov