GRADIVO ZA PODALJŠANO BIVANJE

NAREDI SAM

Uteži za domači fitnes

Poišči dve prazni enako veliki plastenki  in okrog 80 do 100 cm dolgo palico, katere debelina se prilega odprtinam plastenk. Plastenki napolni s prstjo ali mivko. Ko sta polni,  vsak konec palice porini čim bolj globoko v plastenki. Vrat plastenke in palico ovij z lepilnim trakom. Izdelal  si zelo koristen pripomoček za razgibavanje in krepitev moči.

VAJE

1. Dvigovanje z obema rokama
  2. Dvigovanje z vsako roko posebej
  3. Utež primi z obema rokama in jo drži pred sabo toliko časa, kolikor zmoreš.
  4. Sedi na stol. Utež daj nad nart. Nogi dviguj in spuščaj tako, da ti utež ne pade .

*** Sam si izmisli še veliko novih vaj. Veliko zabave ti želimo.

MATEMATIČNE IGRE