Libeliče 2020 5. dan

Osmošolci smo se poslovili od Libelič in se podali proti domu.

Zjutraj smo se zbudili v sončno jutro. Najprej smo pojedli zajtrk, potem pa se podali pospravljat sobe in pripravljat na odhod proti rudniku Mežica, kjer smo si ogledali podzemlje Pece.

Tam smo spoznali veliko novega o svinčeni rudi. Po vratolomni vožnji z vlakcem v in iz podzemlja smo pojedli kosilo, ki smo ga vzeli s sabo iz CŠOD, potem pa se z veliko žalosti poslovili od novih prijateljev iz OŠ Otočec.

Kljub nekaj žalosti je bila naša šola v naravi odlično izpeljana, predvsem pa bo vsem ostala v izjemno lepem spominu.

Janja in Mateja