Libeliče 2020 4. dan

Osmošolci preživljamo četrti dan v Libeličah.

Zbudili smo se v sončno jutro. Po zajtrku smo se odpravili plezat, tisti, ki pa niso plezali, pa smo igrali družabne igre. Po malici pa smo se odpravili streljat z lokom - zmagovalca sta postala Rok in Manca, ki sta največkrat s puščico zadela v rumeno polje - čisto sredino.

Sledilo je obilno kosilo in popoldanski počitek, po kosilu pa še zadnje predavanje o tem, kako oskrbimo rane, in spoznavanje z nordijsko hojo. Sprehodili smo se po svežem zraku, zvečer pa je sledila predstavitev po sobah in ples. Večer smo končali v prijetnem vzdušju, predvsem pa so se med nami in otočani spletle prijateljske vezi, ki jih nekateri ne bodo nikoli pozabili.

… Morda pa skozi leta spet na istem se kraju objameva in pesem bo odpeta spet le za naju dva ...

Se vidimo v petek okoli 17.00.

Janja in Mateja