Libeliče 2020 3. dan

Za nami je že tretji dan v Libeličah.

Zjutraj smo se zbudili v vetrovno jutro. Najprej smo si privoščili pohod do Libelič, nato pa smo imeli predavanje o poškodbah kosti in sklepov ter jih imobilizirali Po okusnem kosilu smo imeli malo počitka, nato pa smo nadaljevali s popoldanskimi aktivnostmi - spoznavali smo termične poškodbe in plezali po plezalni steni. Po večerji smo imeli družabne igre in potem počitek pred naslednjim dnevom.

V resnici nam ničesar ne manjka in smo polni energije ter vsi zdravi in nasmejani.

Janja in Mateja