PRAZNIČNO VOŠČILO 2019

Danes smo preživeli lep, super, odličen, perfekten medgeneracijski dan, ki smo ga začinili s srečelovom in prireditvijo. To je bil naš zadnji šolski dan v letu 2019.

Dan samostojnosti in enotnosti smo počastili s kratko radijsko oddajo, potem pa je sledil srečelov. Najprej so izžrebali glavne nagrade, nato pa so učenci posameznih razredov hodlili v učilnico k devetošolcem, ki so jim razdelili ostale zadetke.

Po medgeneracijskem druženju so nas v razredu čakala še darila, ki jih je poslal dedek Mraz.

Vsi učenci so komaj čakali konec pouka in si med sabo zaželeli, da bi praznike lepo preživeli.

"V teh dneh, ko vsem se kam mudi,

ko nas že prazniki podijo,

izberite takšne si poti,

ki prave se smeri držijo.

Naj vodijo vas med ljudi,

ki vas z dobroto bogatijo,

prijazne njihove oči

pa od ljubezni se iskrijo."

Skupaj s svojimi družinami preživite prijetne praznike. Želimo vam srečno in zadovoljno leto 2020.

V šoli se srečamo spet naslednje leto, v ponedeljek, 6. 1. 2020.

Srečno.

Kolektiv OŠ Artiče