VABILO NA PRVI RODITELJSKI SESTANEK

V tem tednu vas vabimo na prvi roditeljski sestanek v šolskem letu 2019/2020.

Do dobrega življenja vodita ljubezen in znanje –

ljubezen ga navdihuje, znanje usmerja.

Bertrand Russell

Spoštovani starši.

Začelo se je novo šolsko leto, zato Vas vabimo na prvi roditeljski sestanek,

ki bo v sredo, 4. septembra 2019, ob 17.00 za starše učencev od 6. do 9. razreda in

četrtek, 5. septembra 2019, ob 17.00 za starše učencev od 2. do 5. razreda.

Najprej vas bo v jedilnici pozdravila ravnateljica gospa Vesna Bogovič, potem pa boste sestanek nadaljevali

v učilnici Vašega oddelka.

Predstavili vam bomo predlog letnega delovnega načrta za razred, ga skupno oblikovali in se dogovorili o njegovem uresničevanju.

Ravnateljica in razredniki