PRVI ŠOLSKI DAN 2019

Drage učenke in učenci, dragi starši. Dolge poletne počitnice se iztekajo. Upamo, da se učenci veselite začetka novega šolskega leta, svojih sošolcev, malce pa tudi svojih učiteljev.

Prvi šolski dan v novem šolskem letu bomo začeli v ponedeljek, 2. 9. 2019.

Ob 7.45 se bomo skupaj zbrali pred šolo, kjer nas bo pozdravila ga. ravnateljica Vesna Bogovič.

Poseben pozdrav bo namenila prvošolcem in njihovim staršem, ki nestrpno čakajo prvi šolski dan.

Po uvodnem pozdravu se bodo učenci z razredničarkami odpravili v matične učilnice. Sproti se bodo ustavili še v garderobi, zato ne pozabite na copate.

Večino dopoldneva bodo učenci preživeli z razredničarkami, ki vam pošiljajo naslednje sporočilo:

- učenci 1. in 2. razreda so že dobili vsa potrebna navodila,

- učenci 3. razreda naj imajo s sabo torbo z vsemi pripomočki,

- učenci 4. in 5. razreda naj imajo v torbi samo zvezke (brez delovnih zvezkov),peresnico in beležko,

- učenci od 6. do 9. razreda naj prinesejo s sabo beležko, mapo, torbo, peresnico.

Malica in kosilo bosta potekala po ustaljenem urniku, prav tako bomo izvajali tudi obvezeno podaljšano bivanje ter zjutraj jutranje varstvo.

Prvošolci ta dan nimajo jutranjega varstva, kosila in podaljšanega bivanja, ker je prvi šolski dan za njih poseben.

Avtobusni prevoz bo že v ponedeljek potekal po ustaljenem urniku - zjutraj in po pouku.

Želimo vam uspešen začetek novega šolskega leta.

Kolektiv OŠ Artiče