SEZNAM GRADIV ZA NOVO ŠOLSKO LETO

Spoštovani starši.

Obveščamo vas, da boste na naši spletni strani našli seznam vseh potrebnih gradiv, ki jih otroci potrebujejo v naslednjem šolskem letu.

Na levi strani se nahaja rubrika Učbeniški sklad. S klikom na to stran se vam v nadaljevanju odpre seznam razredov in s tem tudi seznam vsega potrebnega materiala, ki ga lahko kupite v knjigarnah ali drugih trgovinah.

Pomagate si lahko tudi s klikom na spodnjo povezavo

Želimo vam veliko brezskrbnih počitniških dni, sonca, osvežitve, igre, zabave.