POČITNICE SO SE ZAČELE

V ponedeljek, 24. 6. 2019, smo imeli zadnji šolski dan.

Zaključili smo ga s prireditvijo, posvečeno dnevu državnosti. Najbolj uspešni učenci - z več peticami ali samimi peticami v spričevalu - so dobili priznanja. Posebej so bili izpostavljeni še učenci, ki so dosegli večji uspeh na tekmovanjih iz znanja ali športnih tekmovanjih.

Po najboljši malici - hamburgerju - smo odšli v Brežice in si ogledali zabaven španski mladinski film o šolski nogometni ekipi, ki vedno izgublja in ji grozi ukinitev ter uvedba šolskega pevskega zbora.

Komaj smo čakali, da se vrnemo nazaj v Artiče, dobimo spričevala, potem pa ....

Huraaa, počitnice!!!

Vsi zaposleni na šoli vam želimo, da preživite čudovite počitnice, si napolnite baterije in se veseli, večji ter malce modrejši vrnete v začetku septembra nazaj v šolske klopi.