Županov sprejem v Viteški dvorani 2019

V torek, 18. 6. 2019, je potekal tradicionalni županov sprejem za najuspešnejše učence v Viteški dvorani brežiškega gradu.

Prireditev, ki že tradicionalno poteka konec junija, so obogatili trobilni kvartet Glasbene šole Brežice, najuspešnejši učenci iz naše šole pa so bili:

- mladi folklorniki KUD Oton Župančič Artiče pod mentorstvom Vesne Bogovič, ki so osvojili zlato priznanje na državnem nivoju

- Matic Kink, Ela Petan in Lamija Kurspahić, ki so pod mentorstvom Mire Vogrin in Jane Kovačič osvojili zlato priznanje iz Logične pošasti na državnem nivoju

- devetošolci Ajda Ferlin, Katarina Kevo, Pina Ana Rožman, Nik Stanič in Jakob Zbašnik, ki so vseh devet let dosegli odličen uspeh

Vsi so prejeli knjižne nagrade in sladoled.