Slap Savica, nagrada za natečaj

Kozjanski park je tokrat udeležence literarnega natečaja peljal na ogled slapa Savica, med drugim tudi šest naših sedmošolcev.

Petek, 25. 5. 2019, je bil čudovit dan za ogled Gorenjske, natančneje Bohinja z okolico in slapa Savica. Ta izlet so si za svoje literarno ustvarjanje prislužilii sedmošolci. Tako so se Nejc, Tevž, Miha, Gaja, Neja in Ela v prečudovitem dnevu sprehodili po čudoviti naravi.

Četrtfinale v košarki za mlajše dečke

V torek, 26. 3. 2019, je na šoli potekalo četrtfinale v košarki za mlajše dečke, kamor so se uvrstili tudi naši učenci, kar je velik uspeh že sam po sebi.