Podelitev nagrad Ela - Mali Pranger

V soboto, 25. 5. 2019, je v Rogaški Slatini potekala podelitev nagrad mladim pesniškim ustvarjalcem, med nagrajenima sta bila tudi petošolca Hana in Gašper.

Učiteljica Jana je ob tem zapisala:

Anin dvor v Rogaški Slatini je v svoji čudoviti dvorani gostil mlade ustvarjalce, ki so prejeli priznanja 16. festivala ELA -Mali Pranger za pesnikovanje na temo Vesolje. Komisija je med 243 prejetimi deli izbrala 50 del, ki so jih objavili v zborniku. Med izbranci sta kar dva petošolca, Hana Rostohar Jakič in Gašper Presker, ki se je 25. 5. 2019 gala podelitve tudi udeležil. Obema ustvarjalcema iskreno čestitamo in jima želimo se veliko ustvarjalnih iskric.