POSADILI MURVO

V četrtek, 23. 5. 2019, smo tretješolci in četrtošolci posadili ob šolskem vrtu belo murvo.

Tretješolci

Sadiko nam je poklonila Komunala Brežice, ker smo ves mesec april pridno zbirali odpadno embalažo mleka in sokov. Sajenje drevesa je bil pravi dogodek. Sadiki smo skopali globoko jamo, jo zaščitili pred voluharjem, ji dodali hranilno zemljo in jo obilno zalili. Sedaj bomo potrpežljivo čakali na sladek pridelek ...

Bravo mi!

Četrtošolci

Danes so tretješolci in četrtošolci - le ti so se najbolj izkazali pri zbiranju odpadne embalaže KEM - posadili murvo. Komunala je v zahvalo za sodelovanje šoli podarila drevo po izbiri. Odločili smo se za  belo murvo, da se bomo čez leta sladkali z ekološkimi sadež. Stoji za kozolcem. Lepo bomo skrbeli zanjo, da zraste v čudovito drevo.

Četrtfinale v košarki za mlajše dečke

V torek, 26. 3. 2019, je na šoli potekalo četrtfinale v košarki za mlajše dečke, kamor so se uvrstili tudi naši učenci, kar je velik uspeh že sam po sebi.