Zbiralna akcija starega papirja - maj 2019

V torek in sredo, 7. in 8. maja 2019, smo kot vsako leto znova zbirali star papir.

V obeh dnevih se je nabralo za okoli 10 ton papirja, kar je sicer lep rezultat, je pa seveda daleč od tistih let, ko se je v naših kontejnerjih znašlo po deset ton na dan oz. letno kar okoli 40 ton.

Tudi tokrat so se izkazali starši, ki so pomagalai, predvsem pa tudi učenci - nekateri malce bolj angažirano, nekateri pa malce manj. Ampak že pokazana volja je veliko. Vsem hvala za pomoč.

Četrtfinale v košarki za mlajše dečke

V torek, 26. 3. 2019, je na šoli potekalo četrtfinale v košarki za mlajše dečke, kamor so se uvrstili tudi naši učenci, kar je velik uspeh že sam po sebi.

MARUŠA IN ELA SREBRNI

V sredo, 6. 3. 2019, je v Osnovni šoli Leskovec pri Krškem potekalo področno tekmovanje iz znanja geografije.