AKCIJA ZBIRANJA PAPIRJA IN GOVORILNE URE

Spoštovani starši.

Prvomajske počitnice so se prevesile v drugo polovico in s ponedeljkom, 6. maja, se spet vidimo v šoli.

Do konca šolskega leta nas loči le še nekaj tednov, ki bodo polni različnih dejavnosti in predvsem pridobivanja ocen.

Ker je zaradi slabega vremena v aprilu akcija zbiranja starega papirja odpadla, vas obveščamo, da bomo akcijo izpeljali takoj v naslednjem tednu. Star papir bomo zbirali v torek, 7. 5. 2019 in sredo, 8. 5. 2019. Obvestila o načinu zbiranja ste že dobili v aprilu, pozorni bodite le na to, da bomo akcijo izvedli v torek in sredo. Časovni termin ostaja enak.

V četrtek, 9. 5. 2019, pa vas vabimo na govorilne ure za učence od 4. do 9. razreda.

Ta dan boste lahko obiskali predmetne učitelje, ki počujejo vaše otroke. Na voljo bodo med 17. in 19. uro.

Razpored učiteljev po učilnicah in kabinetih bo obešen pri zbornici.

Za učence od 1. do 3. razreda bodo govorilne ure po dogovoru z razredničarkami.

Vljudno vabljeni na razgovor.

Četrtfinale v košarki za mlajše dečke

V torek, 26. 3. 2019, je na šoli potekalo četrtfinale v košarki za mlajše dečke, kamor so se uvrstili tudi naši učenci, kar je velik uspeh že sam po sebi.

MARUŠA IN ELA SREBRNI

V sredo, 6. 3. 2019, je v Osnovni šoli Leskovec pri Krškem potekalo področno tekmovanje iz znanja geografije.