Dan boja proti okupatorju Sromlje 2019

V soboto, 27. 4. 2019, je na praznični dan potekala spominska slovesnost na Sromljah, kjer so nastopili tudi naši učenci, in sicer Ana Sever in Nik Vovčko.

Več o tem pa si lahko preberete na tej povezavi, kjer je tudi galerija slik.

Četrtfinale v košarki za mlajše dečke

V torek, 26. 3. 2019, je na šoli potekalo četrtfinale v košarki za mlajše dečke, kamor so se uvrstili tudi naši učenci, kar je velik uspeh že sam po sebi.

MARUŠA IN ELA SREBRNI

V sredo, 6. 3. 2019, je v Osnovni šoli Leskovec pri Krškem potekalo področno tekmovanje iz znanja geografije.