Regijska prireditev Evropa v šoli 2019

V petek, 26. 4. 2019, je v dopoldanskem času v kulturnem domu na Senovem potekala zaključna regijska prireditev Evropa v šoli, ki smo jo s programom popestrili učenci OŠ Artiče.

Na začetku smo se predstavili z gledališko predstavo Mojca Pokrajculja, nato pa smo med podelitvami nagrad po občinah zaplesali s plesno skupino, odpeli zanimivo zborovsko pesem, na koncu pa je Nik Vovčko zaigral še na "frajtonerico." Program je povezovala Ela Petan.

Podelitve se je udeležilo tudi 7 učenk, ki so s svojimi likovni prispevki sodelovale pri natečaju, in sicer: Robin Andrejaš, Lucija Frelih, Nives Planinšek, Melisa Sušin, Larisa Klavžar, Wiktoria Piotrovska in Nina Beuc.

Četrtfinale v košarki za mlajše dečke

V torek, 26. 3. 2019, je na šoli potekalo četrtfinale v košarki za mlajše dečke, kamor so se uvrstili tudi naši učenci, kar je velik uspeh že sam po sebi.

MARUŠA IN ELA SREBRNI

V sredo, 6. 3. 2019, je v Osnovni šoli Leskovec pri Krškem potekalo področno tekmovanje iz znanja geografije.