Regijsko srečanje OFS 2019

V petek, 26. 4. 2019, je v Kulturnem centru Primoža Trubarja Šentjernej potekalo regijsko srečanje OFS Dolenjske, Bele krajine in Posavja, poimenovano Ringaraja.

Na srečanje se je na podlagi rezultatov z območnih srečanj udeležilo 8 otroških folklornih skupin, med njimi tudi obe šolski folklorni skupini.

Mlajša skupina se je predstavila s koreografijo Čajanka, pod katero se je podpisala Barbara Bogovič, mentorica pa je Janja Omerzo, starejša skupina, ki jo vodi Vesna Bogovič, koreografijo pa je prav tako prispevala Barbara Bogovič, pa je v luči domačih dogodkov odplesala Kje se skrivajo lopovi?

Obe skupini sta bili odlični in si prislužili velik aplavz.